Yayın Uygulamaları

Livu Para Kazanma

Yerli yabancı fark etmeden yeni insanlarla tanışmanıza olanak tanıyan livu para kazanma işleviyle de dikkat çekmekte. Uygulamanın 195 farklı ülkeyi ve 5 kıtayı kapsaması, kullanıcı çeşitliliğinin çok olmasını sağlamıştır. Rastgele eşleştirmelerle keyifli sohbetler gerçekleştirilmesi mümkündür. Ayrıca uygulama arayüzünde yer alan filtreler ve çıkartmalar kullanılarak, sohbetlerin daha eğlenceli hale getirilmesi sağlanmaktadır. Bütün bunların dışında yayıncılarına harcadıkları vakitten, nakit kazanımlar sağlaması da popülerliğini arttırmıştır. Uygulama vasıtasıyla hatırı sayılır gelirler elde etmek için bazı temel stratejileri bilmek gerekmektedir. Çünkü bütünüyle yapılan işin asıl amacını oluşturmaktadır. Yayın esnasında verilecek yanlış kararlar, kazançların sağlanamaması ve düşük seyretmesi konusunda etkilidir. Bu detaylar dikkate alınarak, stratejilerin doğru belirlenmesi gerekmektedir. Öncelikli hedef altın toplamak üzerine kurulmalı ve sohbetlerin süreci bu esasa göre planlanmalıdır. Bu misyonun belirlenmesi, yayın kariyeri açısından fazlasıyla önemlidir.

Livu Para Kazanma Taktikleri
Öncelikli olarak livu para kazanma Kraliçe yayıncılarına özel bir avantajdır. Uygulamada prestiji temsil eden böyle bir VİP bölüm bulunmaktadır. Kraliçe Duvarı olarak da bilinen bölümde, uygulamada faaliyet gösteren en özel yayıncı profilleri yer almaktadır. Nitekim normal kullanıcılar asla bu bölümü görememektedirler. Uygulama içerisinde bölümün aktif halde görülmesi adına arayüzünden altın para yüklemesi gerçekleştirilmelidir. Yayıncıların bu alanda dikkat çekebilmeleri adına profil fotoğraflarını dikkatle ve albenili türde seçmeleri gerekmektedir. Gerisi uygulamanın sağlamış olduğu geniş kitlelere ulaşma misyonuyla gerçekleşecektir. Kullanım kolaylığına sahip olması ve kazançların tatmin edici seviyelerde seyretmesi, fazlasıyla tatmin edecektir. Yayıncı olmanızı mutabıkken uygulamaya giriş yaptığınızda Tanrıça statüsü olarak bilinen Kraliçe Modu aktif hale gelecektir. İşlem sonrası artık profilinizin Kraliçe Duvarı’nda listelenmesi söz konusu olacaktır. Kullanıcılar profil fotonuzdan yola çıkarak sizleri arama eğilimi gösterebilecektirler. Bu nedenle de kullanılacak profil fotoğrafı konusunda titiz davranmalısınız.

Uygulama arka planda dahi livu para kazanma hizmetini sağlamaktadır. Alacağınız çağrılar Kraliçe Duvarı tarafından cevaplanmayı bekleyecektir. Arama cevaplama evresinde kullanıcılar tarafından yapılan en büyük hata, çağrıyı cevaplayıp yüz çehresini göstermemektir. Çünkü karşı taraf bu eğilime girildiğinde size olan güvenini kırıp, başka alternatiflere yönelmektedir. Sadece uygunsuz ve rahatsız olduğunuz çağrılarda bu eğilimi göstermelisiniz. Normal şartlarda aldığınız her aramanın dakikasına 60 Altın Para kazanmaktasınız. Nitekim ekstra olarak tahsis edilecek hediyelerle bu oran daha fazla artabilmektedir. Bunun taktiği arayan kişilerin sizi arkadaş listesine eklemesi ve sonraki süreçlerde arkadaş listesi vasıtasıyla aratmaları avantaj sağlayacaktır. Böyle bir eğilim sonucunda kazanacağınız tutarlar dakika başına 120 Altın Para kadar yüksek olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken önemli bir noktada en fazla 3 ya da 5 dakika online bekleme süresinde bulunmanızdır. Bu süre zarfında herhangi bir çağrı almadığınız ya da alıp da kapattığınız durumlarda Tanrıça statüsünü çevrimdışı bırakmalısınız. Belirli bir sürenin ardından tekrar online hale getirip, çağrı beklemeye devam edebilirsiniz. Bu eğilimdeki amacınız Kraliçe Duvarı’nın yeni online olan kullanıcıları daha üst sıralara çıkarmasıdır. Bu sayede sürekli yeni giriş yapan kullanıcıların altına düşmenizin önüne geçebileceksiniz. Etkili bir kullanım sağlayabildiğiniz takdirde tüm sistematik mantığı çözebileceksiniz.

Pazartesi 02:00 itibariyle livu para kazanma maratonunda yeni bir hafta başlamakta ve eski hafta tamamlanmaktadır. Bu zaman dilimi arasında 20000 Altın Para toplayan yayıncılar, ödeme almaya hak kazanmaktalar. Ödeme alım yöntemi Payoneer isimli dijital transfer sistemiyle yapıldığından, bu platformdaki hesabınıza yatacaktır. Payoneer sistemi çekim limitleri 50 dolar ve üzeri olduğundan, yalnızca 40000 Altın para topladığınız takdirde paranızı çekebilirsiniz. Aksi durumlarda sonraki haftalara beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanabilirim?
Ortalama olarak günlük 3 ya da 4 saatlik vakit ayırabilmeniz durumunda, 20000 Altın Para’yı kolaylıkla kazanabilirsiniz. Böyle bir senaryoda haftalık kazanç 185$ yani 1096 ? gibi bir rakam olacaktır. Daha pratik hesaplamalardaysa ortalama olarak toplam Altın Para sayınızı 750’ye bölmeniz olası dolar kazancınızı gösterecektir. Platformda bu rakamları geçmek de mümkündür. Bunun için daha fazla yayın süresine ihtiyaç duyulmaktadır. Yayıncıların büyük bir çoğunluğunun haftalık 1000 dolar üzeri kazandıkları görülmektedir. Ayrıca uygulamanın kendi içinde her hafta düzenlemiş olduğu etkinlikler yer almaktadır. Bu etkinliklerde performans gösterildiği vakit bonus kazançlara sahip olunabilmektedir. Sistem yayıncı önerileriyle de referans usulü kazançlar sağlamaktadır.

//
//
Ahmet
AJANS Sahibi
//
Sezer
Livu & Tango

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!