Yayın Uygulamaları

Livu Yayıncı Ol

Livu Yayıncı Ol
Livu Yayıncı Ol

Livu, uygulaması birebir bir görüntülü chat ve bir çeşit yayıncılık uygulamasıdır. Bu uygulama içerisinde yayıncılıkla uğraşan kişiler haftalık bir maaş ile yayıncılık yapmaktadır. Livu uygulaması bir telefon uygulamasıdır. Bundan dolayı da telefonunuz aracılığıyla oldukça yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bu yazımızı içerisinde sizlere Livu platformunda nasıl yayıncı olunur ve nasıl para kazanılır tarzındaki soruların yanıtlarını ayrıntılı bir biçimde anlatacağız. Ayrıca bu sorularla beraber kazanılacak olan paranın nasıl çekileceği konusuna da ayrıntılı bir şekilde değineceğiz.

Livu’da Yayıncı Nasıl Olunur?

Livu uygulaması aracılığıyla para kazanmayı istiyorsanız, öncelikle bir yayıncı olmanız gerekmektedir. Yayıncı olabilmek adına da ilk olarak yapılması gerekli olan işlem; uygulamanın Google Play veya da Apple Store üzerinden indirimini gerçekleştirmektedir. Uygulama açılırken istenilen telefon numarası da Gmail ya da Facebook üzerinden kayıt olunabilir. Kayıt işlemlerinden sonra profilin hoş bir biçimde düzenlenmesi gerekmektedir. Bu işlem üzerinde de dikkat edilmesi gerekli olan oldukça ciddi konular bulunmaktadır. Bu konular ise aşağıdaki şekildeki gibidir:

  • Kişinin kendine ait bir adet selfy video yüklemesidir. Bu video içerisinde konuşmasına gerek yoktur. Boomerang da kullanabilir.
  • Seçilecek olan profil fotoğrafının bizzat kişiye ait olmasının yanı sıra yüzünün de oldukça belirgin olması gerekmektedir.
  • Kesin fotoğraflar onaylanmadığından dolayı tam fotoğraflar kullanılmalıdır.
  • Yüklenilecek olan videolar asla reklam içerikli olmayacak. Ayrıca video ve resimler de sadece kişinin kendisine ait olması gerekmektedir.

Bu işlemler sonundan uygulama içindeki profilinizin ekran görüntüsünü de Livu platformunun yetkili kişilerine göndermeniz yayıncı olmak adına yeterlidir.

Livu’da Yayıncı Olduktan Sonra Neler Yapılmalıdır?

Uygulama içinde yayıncı olduktan hemen sonra kamerada kendinizi gördüğünüz zaman sol üst tarafta Kraliçe Modu ( Tanrıça Statüsü ) modu olan kısmı çevrimiçi yapmalısınız. Bu işlemden hemen sonra ise otomatik olarak Kraliçe duvarı kısmında profiliniz yayınlanacaktır. Bu duvarı sadece platforma altın para yükleyen insan görebiliyor ve oradan da sizi arayarak iletişime geçebiliyor. Aramalara cevap vermeniz halinde belirli bir miktar altın para kazanıyorsunuz. Her dakika da ise bu paranız artmaya devam ediyor.

//
//
Ahmet
AJANS Sahibi
//
Sezer
Livu & Tango

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!