Yayın Uygulamaları

Livu Yayıncı Olma

Livu yayıncı olma
Livu yayıncı olma

Livu görüntülü chat uygulaması üzerinden haftalık bir maaş ile yayıncılık yapabilirsiniz. Telefon kullanılarak uygulama üzerinden birebir görüntülü konuşarak yayıncılar oldukça yüksek miktarlar kazanç sağlamaktadır. 

Uygulamadan para kazanabilmek adına ilk olarak yayıncı olmanız gerekmektedir. Yayıncı olabilmek için ise ilk olarak yapmanız gereken işlem Apple Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı indirmeniz gereklidir. Livu uygulamasını açtıktan sonra Telefon numarası, Gmail veya Facebook üzerinden kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra  profilinizi düzenlemeniz gerekir. Bu işlem içerisinde dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar yer almaktadır. Bu unsurlar ise aşağıdaki şekildeki gibidir:

  • Seçeceğiniz profil resmi kesinlikle kendinize ait olması gerekmektedir.
  • Profil fotoğrafı içerisinde yüzünüzün belirgin olması lazımdır.
  • Kendinize ait bir adet selfy video yükleyin. Bu videoyu konuşmadan da yapabilirsiniz ayıca Boomerang da yapılabilir.
  • Tam fotoğraflar kullanmaya özen göstermelisiniz. Çünkü kesik fotoğraflar uygulama tarafından onaylanmayabilir.
  • Profil fotoğrafınızı yükledikten sonra yuvarlağa tam oturmuş bir şekilde solunda ve sağında boşluklar olması gerekiyor.
  • Yüklenilecek olan videolar asla reklam içermemelidir.

Livu’da Yayıncı Olduktan Sonra Neler Yapılmalıdır?

Livu’da içerisinde yayıncı olduktan sonra kamerada kendinizi gördüğünüz kısımda 

( Eşleme Yapılacak Yer ) sol üst sekmede Tanrıça Statüsü veya Kraliçe Modu bölümünü çevrimiçi yapmalısınız. Bu işlemden sonra otomatik olarak Kraliçe Duvarında profiliniz yayınlanacaktır. Bu duvarı yalnızca Altın para yükleyen kişiler görebilir ve duvar üzerinden sizi arayabilirler. Aramaya dönüş sağladığınız anda 60 Altın para kazanacaksınız. Bununla beraber yenilenen her dakikada 60 Altın para daha üzerine eklenecek. Burada yapılması gereken işlem arayan kişiyi arkadaş eklemek ve aramaya cevap vermektir. Ayrıca arkadaş listenizden sizi tekrar aramasını söylemek olacaktır.

Konuşmaya devam etmeyip arkadaş listeniz üzerinden neden aramasını istiyor diyorsanız; Arkadaş listesi kullanılarak yapılan aramalarda dakikada 120 Altın para kazanılmasıdır. Normal şartlarda Kraliçe duvarı üzerinden gelen aramalarda ise 60 Altın para kazanılmaktadır. Bununla beraber arkadaş listesi üzerinden yapılan aramalarda ekstra hediye alarak kazancınızı daha fazlaya çıkarmak sizin elinizde. Eğer ki 3-5 dakika içerisinde herhangi bir arama gelmezse Kraliçe Modu’nu çevrim dışı yapın. Sonra tekrar çevrimiçi yapın.

//
//
Ahmet
AJANS Sahibi
//
Sezer
Livu & Tango

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!