Livu Nedir?

Livu, dünya genelinde kullanılan bir sosyalleşme uygulamasıdır. Görüntülü sohbetler yapabildiğiniz mobil uygulamanın geliştirici şirketi “Clash Arts HK Limitied” şirketidir.

 

Mobil uygulaması dünya genelinde 20 milyondan fazla indirilen uygulama ülkemizde de oldukça fazla kullanılmaktadır. Play Store ve Apple Store üzerinden mobil uygulamasının son güncel sürümünü indirmeniz mümkündür. Uygulama sayesinde dünya genelinde birçok insanla mesajlaşabilir ve görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Yayın yapma özelliği de bulunan uygulama üzerinde yayın yaparak para kazanmak mümkündür. Yerli ve yabancı birçok kitleye hitap edebileceğiniz yayınlarda insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Farklı kültürleri bir arada bulunduran uygulama içerisinde kazançlar da oldukça fazladır. Bu sayede kazançları da kur bazında alabilir ve diğer yayın yapma uygulamalarından daha fazla kazanabilirsiniz.

 

Livu canlı yayın yaparak para kazanma uygulamasında yayıncı olmak için neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız Ajans 180 olarak yanınızdayız. Ajans 180 internet sitesinde bulunan WhatsApp hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve yayıncı olmanın ilk adımını atabilirsiniz. 

 

Livu Faydaları Nelerdir?

Livu uygulamasının birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalar ise aşağıdaki gibidir:

  • İster dışarıda ister evinizde ya da nerede olursanız olun, yalnızca telefonlarınıza yüklemiş olduğunuz mobil uygulama üzerinde para kazanabilirsiniz.
  • Ödemeler kesinlikle 1 ay beklenilmeden haftalık olacak şekilde gelir elde edilmektedir.
  • Evinizde oturduğunuz yerden uygulamayı kullanılarak mükemmel bir part time iş fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Livu üzerinde elde edilecek olan gelirler sabit değildir. Uygulamanın kullanılması göre haftalık olarak 27 $ – 490 $ aralığında değişen bir haftalık ödeme yapılabilir.
  • Başınızda herhangi bir kimse olmadan kendi gelirinizi ve kendi işinizi yönetebilirsiniz.
  • Kişisel bilgiler asla paylaşılmadan her hafta ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Livu uygulaması sizlerden asla kişisel bilgilerinizi talep etmemektedir. Livudaki profiliniz üzerinde kişisel bilgileriniz kesinlikle yazmaz. Ayrıca profilinizi dilediğiniz şekilde doldurabilirsiniz.

Livuda yayıncı olmak için yapılması gerekenler oldukça basit olmakla beraber tamamen ücretsiz. Yalnızca ajansımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Size tüm aşama süreçlerinde ve aklınıza takılan bütün konularda destek olacağız. Ajansımıza internet sitemizde yer alan WhatsApp hattın üzerinde ulaşabilirsiniz.

Model Ol Para Kazan
Online ortamda para kazandıran gerçek bir uygulama için livu model başvuru sayfasına göz atabilirsiniz. Dünya ve Türkiye’de yoğun bir grup tarafından kullanılan bu uygulama ile güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Livu uygulamasını Android işletim sistemli cep telefonlarınızdan Google Play Store üzerinden ve Apple markalı cep telefonlarınızdan Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Ne Kadar Kazanabilirim?
Ortalama olarak günlük 3 ya da 4 saatlik vakit ayırabilmeniz durumunda, 20000 Altın Para’yı kolaylıkla kazanabilirsiniz. Böyle bir senaryoda haftalık kazanç 185$ yani 1096 ? gibi bir rakam olacaktır. Daha pratik hesaplamalardaysa ortalama olarak toplam Altın Para sayınızı 750’ye bölmeniz olası dolar kazancınızı gösterecektir.

Her Hafta Ödeme Al

Pazartesi 02:00 itibariyle livu para kazanma maratonunda yeni bir hafta başlamakta ve eski hafta tamamlanmaktadır. Bu zaman dilimi arasında 20000 Altın Para toplayan yayıncılar, ödeme almaya hak kazanmaktalar. Ödeme alım yöntemi Payoneer isimli dijital transfer sistemiyle yapıldığından, bu platformdaki hesabınıza yatacaktır. Payoneer sistemi çekim limitleri 50 dolar ve üzeri olduğundan, yalnızca 40000 Altın para topladığınız takdirde paranızı çekebilirsiniz. Aksi durumlarda sonraki haftalara beklemek durumunda kalabilirsiniz.

İndir ve Para Kazanmaya Başla

LivU, insanların yeni insanlarla tanışma ve yabancılarla sohbet şeklini değiştirdi. Beş kıtada 195 farklı ülkeden en havalı insanları eşleştirmek için hızlıca aşağı kaydırın. Şaşırtıcı filtreler ve çıkartmalar ile görüntülü sohbetleri daha eğlenceli hale getirin!