Livu
Model Ol Para Kazan

Online ortamda para kazandıran gerçek bir uygulama için livu model başvuru sayfasına göz atabilirsiniz. Dünya ve Türkiye’de yoğun bir grup tarafından kullanılan bu uygulama ile güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Livu uygulamasını Android işletim sistemli cep telefonlarınızdan Google Play Store üzerinden ve Apple markalı cep telefonlarınızdan Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

BAŞVUR
livu para kazanlivu model ollivu yayıncı ol Livu
Model Ol Para Kazan

Livu Kurallar ve Kazanç

Her Hafta Ödeme Al

Pazartesi 02:00 itibariyle livu para kazanma maratonunda yeni bir hafta başlamakta ve eski hafta tamamlanmaktadır. Bu zaman dilimi arasında 20000 Altın Para toplayan yayıncılar, ödeme almaya hak kazanmaktalar. Ödeme alım yöntemi Payoneer isimli dijital transfer sistemiyle yapıldığından, bu platformdaki hesabınıza yatacaktır. Payoneer sistemi çekim limitleri 50 dolar ve üzeri olduğundan, yalnızca 40000 Altın para topladığınız takdirde paranızı çekebilirsiniz. Aksi durumlarda sonraki haftalara beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Livu

İndir ve Para Kazanmaya Başla

LivU, insanların yeni insanlarla tanışma ve yabancılarla sohbet şeklini değiştirdi. Beş kıtada 195 farklı ülkeden en havalı insanları eşleştirmek için hızlıca aşağı kaydırın. Şaşırtıcı filtreler ve çıkartmalar ile görüntülü sohbetleri daha eğlenceli hale getirin!

Google Play App Store