Clash Arts Hk Limited isimli şirketin ürettiği Livu, görüntülü sohbet uygulamasıdır. Tüm dünyada 50 milyondan fazla insan bu uygulamayı indirmiştir. Uygulama kullanıcılarına hem görüntülü hem de sesli sohbet hizmeti sunar. Livu, farklı arkadaşlar kazanmaya olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamanın sohbet etmek dışında öne çıkan bir başka özelliği ise yayıncı olarak para kazandırmasıdır. Livu hem görüntülü sohbet ağı hem de yayın platformudur.

Livu kullanıcıları hem binlerce insanla görüntülü konuşma fırsatı elde eder hem de bir yayıncı olarak para kazanabilir. Livu, farklı kültürlerden yeni insanlarla tanışabilmek için harika bir fırsattır. Uygulamanın 35’ten fazla dilde kullanım imkanı vardır. Günümüzde birçok insan Livu üzerinden düzenli bir gelir elde etmektedir. Ayrıca Livu sayesinde dünyanın her yerinden pek çok insanla görüntülü konuşarak eğlenceli vakit geçirmek mümkün.

Livu üzerinden para kazanabilmek için ilk olarak Livu uygulamasını telefona ya da tablete indirmek gerekmektedir. Uygulamada öncelikle bir profil oluşturulur. Livu’ya kayıt olduktan sonra Kraliçe olunması oldukça önemlidir. Ajansla iletişime geçmek sizlere büyük destek sunacaktır. Hesabınız aktifleştikten sonra yayıncı olarak iyi paralar kazanmak için bazı yöntemler uygulamak sizi öne geçirecektir. Profil oluştuktan sonra Livu ajans desteğiyle belli stratejileri biliyor olacaksınız ve bu da yüksek kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır.

Livu ajans profilinizi güçlendirerek destek vermekte ve diğer yayıncılara oranla daha fazla kazanmanızı sağlamaktadır. Kraliçe modu aktifleştiğinde kraliçe duvarında yer alırsınız. Kraliçe duvarından sizi seçmek isteyen bir kullanıcı bu işlemi gerçekleştirirken size 80 altın öder. Bu işlemden sonra kullanıcının sizinle yapacağı her 1 dakikalık görüşme 80 altın değerindedir. Sizi arkadaş listesine ekleyen bir kullanıcı sizi aradığında ise 1 dakika için 120 altın ödemektedir.

Livu’da ana hedefiniz altın toplamaktır. Haftalık ödemeniz altın puanı miktarınıza göre hesaplanacaktır. Ekranınıza gelen aramalara cevap vermeniz gerekir. Bu size altın puanı kazandıracaktır. Yeni yayıncılara az arama gelmesi oldukça normaldir. Size mesaj atan kişilerden aramalarını isteyerek altın puanınızı artırabilirsiniz. Zaman içinde belli bir tecrübe kazanarak çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Livu Nedir?

Livu uluslararası sosyalleşme ve görüntülü görüşme hizmeti sunan bir uygulamadır. Bu mobil uygulama dünyada 50 milyondan fazla insan tarafından kullanılmaktadır. Livu mobil uygulaması App Store ya da Play Store üzerinden kolay bir şekilde indirilebilir. Livu kullanıcıları farklı kültürden insanlar tanıyarak hem sosyalleşip hem de eğlenebiliyor. Mobil uygulamada yerli ve yabancı pek çok insan birbiriyle iletişim kuruyor, birbirini arayıp mesajlaşıyor.

Livu kullanıcıları uluslararası bir şekilde binlerce insanla sosyalleşme fırsatı elde eder. Kullanıcılar, mobil uygulamada insanlarla hem görüntülü görüşebilir hem de mesajlaşabilirler. Üstelik yayıncı olan kişiler bu platform üzerinden para kazanabilir. Yayıncı olabilmek için ajansla etkileşim kurmak gerekmekte. Bu uygulamada yayıncı olmak platformda geçirdiğiniz vakti paraya dönüştürmeniz için büyük bir fırsat.

Livu’nun yayıncılık kurallarına bakıldığında hakaret ve küfür kesinlikle yasaktır. Bu, üyelerin uyarı cezası almasına sebep olur. Özel iletişim bilgileri ve cep telefon numaraları diğer üyelerle paylaşılmaz. IBAN numarası paylaşmak yasaktır. Ayrıca sosyal medya hesapları diğer kullanıcılarla paylaşılmamalıdır. Çıplaklık ya da pornografik görüntü gösterimi kesinlikle yasaktır. Sohbet içerisinde cinsel içerikli mesajlaşma yapılmamalıdır. Tüm kullanıcılardan bu kurallara dikkat etmeleri beklenir.

Livu kullanıcılarına sunduğu pek çok avantajla diğer sohbet uygulamalarından ayrılmaktadır. Milyonlarca insan için sosyalleşme fırsatı ve gelir kaynağı olan Livu’nun öne çıkan bazı avantajları şunlardır:

  • Sadece telefonunuzu kullanarak hem evde hem de dışarda kolayca uygulamaya erişebilirsiniz.
  • 190 farklı ülkeden insanla etkileşim kurma fırsatı elde edebilirsiniz.
  • Mobil uygulamada kendi isminizi kullanmak zorunda değilsiniz. Livu kişisel bilgilerinizi talep etmez.
  • Ödemelerinizi haftalık olarak alabilirsiniz. 1 ay boyunca beklemenize gerek yoktur.
  • Kendi işinizi ve kendi gelirinizi yönetebilirsiniz.
  • Uygulamaya kolayca kayıt olabilirsiniz.
  • Rastgele eşleşme özelliği ile hızlıca birçok arkadaş edinebilirsiniz.

Livu’dan Nasıl Para Kazanılır?

Belirli adımları izleyerek Livu’dan para kazanmak ve düzenli gelir elde etmek mümkündür. Yayıncı olduktan sonra çevrimiçi butonuna basarak hesabını aktif hale getirebilirsiniz. Bu buton aktif hale gelince profiliniz diğer üyelere görünür olur. Daha sonra standart üyelerden aramalar gelir. Üyelerin size arama gönderebilmeleri için keşfette ya da yayıncı listesinde sizi görmeleri gerekir. Bu arama taleplerini kabul ettiğinizde görüntülü görüşme başlatılmış olur. Görüntülü görüşmede geçen her bir dakika size 80 altın puan kazandırır. Eğer arkadaş olarak sizi ekleyen kişiler sizi ararsa bu da size 120 altın puan kazandırır.

Altın puan kazanma oldukça önemlidir çünkü geliriniz altın puanlar üzerinden hesaplanır. Livu uygulamasında ana hedef en çok altın puanı toplamaktır. Haftalık ödemeniz bu puanlar doğrultusunda yapılır. Uygulamada normal arama ve arkadaş aramaları olmak üzere iki çeşit arama vardır. Arkadaş aramaları size çok daha fazla altın puan kazandıracaktır. Ancak sizin diğer üyeleri aramanız size altın puan kazandırmayacaktır.

Toplamda ne kadar altın puanı kazandığınızı kontrol etmek için profil sekmenizdeki gelir raporuna tıklayabilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmek için başvurabileceğiniz yollardan biri de uygulama içi hediyelerdir. Eğer mesajlaşma ya da görüntülü arama sırasında size hediye gönderilirse hediye değeri kadar altın puan elde edersiniz. Sonuç olarak sizi arayan kullanıcılardan hediye isterseniz daha fazla gelir elde etmiş olacaksınız.

Livu Ajans Nedir?

Livu ajans, Livu’da yayıncı olmak isteyen kullanıcılara hizmet eden ve onlara gerekli desteği sağlayan bir ajanstır. Livu kullanıcılarının mobil uygulamada geçirdikleri zamanı paraya çevirmeleri mümkündür. Livu ajans farkıyla yayıncı olmak isteyen kullanıcılar desteklenir. Yayıncı olmak isteyen kişilerin ajans ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. İletişime geçmek ve yayıncı olabilmek için hiçbir şart ya da koşul bulunmamaktadır. Sadece görüntülü sohbetle haftalık olarak büyük kazançlar elde edilebilir.

Başlamak için yapılması gerekenlerden ilki Livu uygulamasını indirmektir. Yüzünüzün belli olduğu bir fotoğrafınız ve 5 saniyeden daha uzun bir videonuz yeterli olacaktır. Profilinizi ajansa iletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde ajans yayıncılığınızı onaylar. Onaylandıktan sonra görüntülü sohbetinizin her dakikası size 1 TL kazandıracaktır. Ödemeleriniz haftalık olacak şekilde hesabınıza iletilecektir. Görüntülü sohbet sırasında size yollanan hediyeler kazancınızı artıracaktır.

Livu mobil uygulamasında dakika başına para kazanmanız mümkündür. Ödemeleriniz düzenli olarak her hafta yapılmaktadır. Belli bir çalışma saatiniz yoktur. Kolay bir şekilde oldukça yüksek kazançlar elde etme imkanınız vardır. Para kazanmak için patronlarınızdan emir almaya ihtiyacınız yoktur. Her nerede olursanız olun, istediğiniz an yayın açarak online şekilde para kazanabilirsiniz. Livu ile resmi anlaşması bulunan ajans, üyeliğinizi aktif hale getirecektir. Üyeliğiniz aktif olduktan sonra hemen yayın açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ajans danışmanları, Livu uygulamasında yayıncı olarak ihtiyacınız olan her konuda sizleri destekleyecektir. Güvenebileceğiniz ve kazançları hiçbir şekilde aksamadan size iletecek bir ajans bulmak oldukça önemlidir.

Livu Ajans Başvuru

Sadece canlı yayında sohbet ederek takipçi sayınızı artırmanız mümkün. Öncelikle Livu uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İlk olarak standart bir üye olursunuz. Ücretsiz olarak yayıncı olmak isterseniz ajans ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mobil uygulamada sahip olduğunuz profili ajansa göndermelisiniz. Daha sonra ajans sistemde yer alan profilinizi aktif hale getirecektir. Bu şekilde siz de artık Livu’da resmi bir yayıncı olursunuz.

Yayıncı olarak her hafta para kazanabilmeniz için ajansla iletişime geçmeniz gerekir. Ajans size bu konu hakkında detaylı bilgi sunacaktır. Ajans bünyemizde bulunan danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlayacak ve size yardımcı olacaktır. Ajansın 7/24 sağladığı hizmet ile kolayca destek almanız mümkündür. Doğru ve kaliteli ajansla anlaşmak sizleri Livu’da bir üst noktaya taşıyacaktır.